Apartmány FISCHER - Šumava, Železná Ruda

Cesta: Úvod

Nabídka

Apartmány Železná Ruda
Sledujte náš FcB. Aktuální informace, nabídka výletů, akce atd.


APARTMÁNY S VÝHLEDEM NA NEJVYŠŠÍ HORU ŠUMAVY A BAVORSKÉHO LESA

 

Apartmány se nachází v nejklidnější a tím i u hostů nejoblíbenější části Železné Rudy v nadmořské výšce 820 m.n.m. Nadmořská výška nabízí překrásný výhled na nejvyšší horu Šumavy Velký Javor (1.456 m.n.m),Mittagsplatz a Jezerní horu. Apartmány jsou komfortně zařízené, mají samostatný vchod, který garantuje hostům absolutní soukromí.

Milovníci zimních sportů zvláště ocení 800 m dlouhou sjezdovku a snowpark, který je 50 m od našeho penzionu. Sjezdovka je v celé délce zasněžována moderní technologií na výrobu technického sněhu, který garantuje kvalitní lyžování až do jarních měsíců.. Denně od 18.00 do 21.00 je možnost večerního lyžování. Areál dále nabízí dětskou lyžařskou školičku a půjčovnu lyží. Areál U nádraží je propojen vlekem s lyžařský areálem Belveder,(jeden majitel),kde je nabídka dalších sjezdových tratí pro náročnější lyžaře. Permanentka a bodové lístky jsou platné pro oba areály.  Na lyžích od penzionu a zpět k penzionu. Velká výhoda Vašeho pobytu. 

 Lesní běžecký areál Belveder - závodní běžecké tratě pro klasiku i bruslení - denně udržované

V letním období je z penzionu  ideální nástup na turistické, běžecké trasy a cyklotrasy na 300 m vzdáleném Belvederu. Sousední Ski areál nabízí v letních měsících  stylové dětské hřiště, lanové centrum, trampolíny, atraktivní slalomové káry na sjíždění sjezdovky a další aktivity jak pro dospělé, tak pro děti. V areálu je příjemné letní posezení s občerstvením. Podrobnější informace naleznete na stránkách www.skinadrazi.cz.

Apartmany jsou dobře dostupné z vlakového nádraží, (Železná Ruda - město)  vzdáleného 500 m a do centra Železné Rudy je to necelých 300 m. (viz. mapa města)

Samozřejmostí je možnost uložení lyží, saní, kočárků, horských kol a dalšího sport. vybavení.

Parkování je možné na vlastním pozemku v těstné blízkosti vchodu do apartmánů.

Domácí zvířátka prosíme zanechtejte doma, do penzionu je bohužel nebereme.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám šťastnou a klidnou cestu na Šumavu.

Informace o penzionu, velkou fotogalerii výletů, aktuální informace o  Železné Rudě atd. najdete na našem FACEBOOKU ! 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Železná Ruda - turistické informace, tipy na výlety, ...