Pension GRILL PRENET - Apartmány
Děpoltice, Šumava

Apartmány a Pension GRILL PRENET s celoročním provozem se nachází na křižovatce turistických tras s krásným výhledem do šumavské přírody pod hřebenovou trasou PRENET - MŮSTEK - PANCÍŘ. Najdete nás na konci obce Děpoltice ve směru na Železnou Rudu od Nýrska přes Milence a Dešenice. Apartmány jsou situovány v samostaném, nově zrekonstruovaném objektu na zahradě za Pensionem.

Ubytování

První apartmán osahuje dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, kuchyňskou linku s jídelním koutem, sprchu a WC.

Druhý apartmán
obsahuje tři dvoulůžkové pokoje s umyvadlem, kuchyňský a jídelní kout, 2xWC a sprchový kout. U tohoto apartmánu není podmínkou obsadit všechny pokoje.

V obou apartmánech je vybavená kuchyňská linka, včetně dvouvařice, mikrovlnky a ledničky.

Pokoje v pensionu se nachází v 1. poschodí s balkonem do zahrady, mají vlastní sociální zařízení. Nabízíme celkem 3 pokoje, které mají dohromady 9 lůžek. K dispozici je též ( hned vedle schodů do patra ) stylově zařízená kuchyňka v přízemí s ledničkou a zabudovaným el. dvouvařičem v kuchyňské lince.

Sportovní možnosti

V jarním až podzimním období se nabízí cykloturistika, horská turistika, stolní tenis pod pergolou, petang, míčové hry, osvěžení v krytém bazénu na zahradě. Poplatek za použití bazénu není zahrnut v ceně za pobyt.

Naši návštevníci jistě ocení večerní posezení u krbu s možností grilování.

V zimním období lze provozovat lyžařské výlety na běžkách po hřebenové trase a okolí, nebo je možné využít lyžařská střediska jako Špičák (18 km), Großer Arber - SRN (25 km), lyžařské vleky v nedaleké Hojsově Stráži nebo na Javorné.

Zajímavá turistická místa:

Nejvyhledávanějsí turistické atrakce jsou Černé a Čertovo jezero, jezero Laka, kryté bazény v SRN, muzea v nejbližším okolí, katakomby v Klatovech, hrad a zámek Klenová, vodní hrad Švihov, westernový ranch v Podolí u Klatov s možností vyjížďky na koních.

Parkoviště pro naše hosty

Uzamykatelná úschovna kol a motocyklů

Ceník :

Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu a noc:

 
během roku
Vánoce a Silvestr
apartmány a
pokoj s kuchyňkou v penzionu
300,-
350,-

Kontakt :

Pension - Grill Prenet - Apartmány,
Děpoltice 36

Tel: + 420 603 572 053, +420 736 600 111, Jan Treml

Informace o Šumavě a Bavorském Lese naleznete
na Informačním serveru ŠumavaNet.CZ