Apartmán U Vomáčků, Kvilda

Apartmán v centru šumavské Kvildy

v bezprostřední blízkosti lyžařského vleku, na křižovatce turistických, lyžařských a cykloturistických tras

Hledáte ubytování na Šumavě, kde byste mohli strávit příjemné chvíle se svými blízkými a preferujete ubytování v soukromí? Je Vaším ideálem sportovní dovolená na Šumavě a nechcete za ní moc utratit?

Náš apartmán najdete přímo v centru obce Kvilda, která leží přímo v srdci Šumavy, uprostřed rozlehlých plání, obklopená lesy a rašeliništi. To znamená, že máte vše na dosah - nejen mnohá krásná místa Národního Parku Šumava, ale i vše, co Vám nabízí přímo obec Kvilda.

Jedná se o zrekonstruovaný byt o velikosti 1+1 ve druhém patře zrekonstruovaného bytového domu. Apartmán je vhodný pro dvě osoby. Je vybaven TV, vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vlastní sociální zařízení se skládá ze sprchového koutu, umyvadla, a WC. Kuchyňka je vybavena vším potřebným pro bežné vaření. Vytápění apartmánu je realizováno formou dvou dostatečně dimenzovaných elektrických přímotopů, které se nachází v obývací místnosti a kuchyni. Parkování je možné zdarma přímo u objektu. Stravování je možné buďto formou vlastního vaření nebo využitím okolních restaurací.

Kvildou prochází hustá síť cyklostezek a lyžařských běžeckých stop. Oblíbený cíl turistických výletů jsou například šumavské slati, pramen Vltavy, okolní typicky šumavské vesnice jako Modrava, Horská Kvilda, řeka Vydra a její kaňon, bývalý královácký dvorec Antýgl.

Zimní aktivity: Na Kvildě jsou ideální podmínky pro běžecké lyžování, stovky kilometrů upravovaných běžeckých tratí, mnohé z tras začínají právě v bezprostřední blízkosti našeho apartmánu. Ve vzdálenosti přibližně 200 m od apartmánu se nachází lyžařský vlek (2 pomy) vhodný pro malé děti a lyžaře začátečníky.

Letní aktivity: Cykloturistika - stovky kilometrů nádherných tratí po celé Šumavě. Pěší turistika, houbaření, sběr borůvek.

Tipy na výlety: pramen Vltavy, řeka Vydra, hrad Kašperk, Boubínský prales, Třístoličník, Chalupská slať, Jezerní slať, Tříjezerní slať, Bučina ze které jsou vidět i Alpy.

V těsné blízkosti našeho apartmánu se také nachází informační středisko NP Šumava na Kvildě.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemnou dovolenou na Šumavě.

Kontakt:

Pan a paní Vomáčkovi
Tel.:
+420 731 530 393
+420 730 196 006

Ceník ubytování: 350,- Kč/os/noc.
V ceně nejsou zahrnuty poplatky obci a vzdušné.

Minimální délka pobytu 3 noci.


Storno podmínky:

Písemným potvrzením rezervace nebo případnou úhradou zálohy či ceny pobytu klient stvrzuje,
že byl s těmito storno podmínkami obeznámen a respektuje je.
Rezervační záloha, doplatek případně platba celého pobytu jsou v případě zrušení rezervace nevratné.
Storno pobytu si lze pojistit např. ZDE nebo ZDE.

Domácí mazlíčky jako jsou pejsci, kočky atd. neubytováváme.

Těšíme se na Vaši návštěvu